Indywidualne  dopasowanie

KIM JESTEŚ?  KOGO SZUKASZ?

KOBIETY

Kobieta, Nr ogł. 9182                                           29.03.2020

Ja:
mam 48 lat , 175 cm wzrostu i całkiem kobiece kształty, które ktoś może określić- puszysta, apetyczna.
Jestem samowystarczalna, mam dom, samochód, pracę, prowadzę fundację . Sama rozwijam się duchowo ale pomagam w tym zakresie też innym. Właśnie prowadząc fundację jak i centrum rozwojowe. Moje dotychczasowe życie było pełne różnych doświadczeń biznesowych w Polsce i za granicą.. Od kilku la skupiam się na życiu rodzinnym. Mam cudownego 18 letniego syna, z którym mam bardzo dobry kontakt i dużo czasu spędzamy razem. 4 lata temu przeprowadziłam się na podkrakowską wieś…. zaadoptowaliśmy dwa psiaki i jest nas teraz w rodzinie więcej 😉
Lubię podróże dalekie i bliskie- marzę o własnym camperze lub domu nad morzem. Lubię czas przed kominkiem z ciepłą herbatą i książką i jakby się udało – ciepłym mężczyzną….obok. Gotuję, i lubię! gotować.
On:
Chcę się przy nim czuć bezpieczna. Chcę by był prawdziwy i szczery w tym co robi i mówi. By był zaradny, opiekuńczy, optymistyczny i po prostu DOBRY.
By był samowystarczalny, nie dla mnie- dla siebie. By czuł się pewnie takim jaki jest i z tym co robi.
Chcę spotkać drugą całość tak byśmy mogli zbudować dwoma naszymi całościami coś wspólnie pięknego.
Chcę by wiedział czego chce i oby chciał poważnego związku, partnerstwa, przyjaźni, monogamii ….. jako dla niego naj etyczniejszgo i najpiękniejszego rozwiązania dla związku. By miał odwagę kochać 🙂 oczywiście- mnie! Dobrze by był choć ciut wyższy ode mnie. By lubił podróże i psy.
A najważniejsze by ważniejsza dla niego była przyszłość a nie przeszłość.

Kobieta, Nr ogł. 5134                                           29.03.2020

Kim jestem:
Mam 34 lata, 160 cm, szczupła, atrakcyjna blondynka, panna, bezdzietna.
Na codzień pracuję w aptece jako farmaceutka.  Jestem pogodną osobą bardzo lubię się śmiać. w wolnych chwilach oglądam filmy, słucham muzyki, czytam książki. Uwielbiam tańczyć (kiedyś chodziłam na różne kursy tańca), obowiązkowo na każdy weekend piekę ciasto:).  Jestem posiadaczką psa i papugi:).  Bardzo lubię podróżować, odkrywać zakątki Polski jak i inne kraje. Jestem bardzo rodzinną osobą i marzę w niedalekiej przyszłości o założeniu swojej rodziny.

Kogo szukam:
Zadbanego, przystojnego chłopaka w wieku 32-38 lat, kawalera bezdzietnego, wzrost 170-185, szczupła budowa ciała.
Wykształcenie min. średnie
Poważnie myślącego o życiu
Zaradnego
Z poczuciem humoru, otwartego
Musi posiadać auto (mieszkam pod miastem)

MĘŻCZYŹNI

Mężczyzna, Nr ogł. 8276                                      29.03.2020

O mnie:
Wygląd: Wiek 40 lat, wzrost 183 cm, wysportowany i raczej umięśniony. Sześciopaka nadal nie mam ale mięśnie na górnej części brzucha są widoczne. Żadnych tatuaży – odrzuca mnie ta chora moda.
Od wielu lat oddaję krew w związku z tym odpadają u mnie przelotne kontakty seksualne czy zdrady oraz co kilka tygodni jestem automatycznie testowany na hiv i hcv.

Charakter: zupełnie nie mam zdolności literackich czy tzw. gadanego i to jest wg mnie główny powód mojej samotności. Mam problem żeby rozmawiać nie mając z kimś żadnego tematu, z tzw. small talkiem. Nie jest to związane z żadną nieśmiałością – gdybym był nieśmiały to nie byłbym w stanie prowadzić szkoleń, raczej z przywiązaniem do konkretów. Z kimś kogo znam jestem wstanie przegadać całą noc a potem kolejną.

Wykształcenie mam ścisłe – doktorat z fizyki obliczeniowej.
Wiele lat pracowałem za granicą w dużych ośrodkach naukowych. Od kilku lat pracuję jako szkoleniowiec w branży IT.
Ostatni związek rozpadł mi się  około 3 miesiące temu.

Zainteresowania: taniec, jazda konna. Raczej nie jestem domatorem.

Mam tendencje lekko proekologiczne – unikam mięsa, nie mam samochodu. Z drugiej strony nie jeżdżę na rowerze – wolę siłownię.
Wierzący ale słabo praktykujący.
Mieszkam w Krakowie, znikąd nie dojeżdżam.

Kogo szukam:
Ta kategoria zupełnie nie dotyczy mężczyzn.
Poznawanie nowego partnera polega na tym, że to kobieta która jest z natury niesamowicie wybredna wybiera mężczyznę i wtedy zostają parą.