Indywidualne dopasowanie

KIM JESTEŚ? KOGO SZUKASZ?

Zobacz na poniższe opisy osób, które szukają swojej drugiej połówki. Jeśli Cię któryś zainteresuje i zechcesz poznać tą osobę daj nam o tym znać! A może chcesz zostawić swój opis i poczekać, aż ktoś wybierze Ciebie?

DODAJ SWOJE OGŁOSZENIE GRATIS! /oferta limitowana!/ KLIKNIJ TUTAJ

Masz jakieś pytania do nas?:    napisz: biuro-(na)-fantastic.com.plalbo zadzwoń:    Grzegorz: 505-692-425,   Dagna: 668-122-170

wiek 55+ Mężczyźni

MĘŻCZYZNA

Nr ogł. 4214    17.04.2020

Kim jestem:
Wdowiec, z wykształceniem wyższym, technicznym, 70 lat, ze wzrostem 179 cm,  o sylwetce normalnej. niezależny finansowo i mieszkaniowo, zodiakalny lew. Mieszkam w Krakowie. Jestem konsekwentny, obowiązkowy, odpowiedzialny, z ciepłym usposobieniem i pozytywną energią. Cenię prawdomówność i szczerość. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu – lubię każdą formę, która wzbogaca intelektualnie. Lubię słuchać i akceptować racje i argumenty. Na pewno ofiaruję stałe uczucie i związek. Dobrze czuję się na parkiecie a także jako partner do wojaży nie tylko po Polsce.

Kogo szukam:
Partnerki o sylwetce raczej szczupłej, nie niższej jak 160 cm, z wykształceniem minimum średnim, do 63 lat. Wykluczam znaki zodiaku: rak i skorpion. Lubię, jak z kobiety emanuje ciepło, jest miła i sympatyczna,  z którą można dzielić i problemy i radości. Mającej podobne zainteresowania, które stworzą płaszczyznę porozumienia. Najchętniej z Krakowa. 

MĘŻCZYZNA

Nr ogł. 7031     03.04.2020

Kim jestem i kogo szukam?

Sympatyczny “Strzelec” – mężczyzna wysoki, stanu wolnego, wykształcony, aktywny zawodowo 65+ krakowianin o szerokich zainteresowaniach: kulturą, sztuką, literaturą i podróżami, w wolnych chwilach uprawiający sport.
Poznam miłą , kulturalną Panią o sympatycznej aparycji, wykształconą w wieku 55-60 lat mieszkankę Krakowa o szerokich zainteresowaniach kulturą, przyrodą, lubiącą aktywność życiową, m.in. sport i turystykę. Oczywiście z poczuciem humoru. 

szukam miłości na zawszeMĘŻCZYZNA

Nr ogł. 4215    17.04.2020

Kim jestem:
57 lat,
Wdowiec, dwójka dorosłych, samodzielnych dzieci. Od urodzenia mieszkam w Krakowie. Zawodowo bankowiec… Wolny czas: kino, teatr, koncerty, podróże. Zbieram plyty wynilowe, lubię muzykę i taniec. Chodzą na siłownię, basen, ćwicze boks. Z natury jestem osobą spontaniczną, która potrafi cieszyć się każdą chwila, niezalezną i samodzielną ….z nutką romantyzmu…

Kogo szukam:
Chciałbym poznać kobietę, która wie czego chce i potrafi cieszyć się życiem. Sponiczną z nutką romantyzmu…

MĘŻCZYZNA

Nr ogł. 3060    14.04.2020

Kim jestem:
Jestem wysokim i szczupłym 59-latkiem. Lubię pracę w ogrodzie i majsterkowanie.

Kogo szukam:
 Szukam kobiety do 60 lat, która ma podobne zainteresowania i może zmienić miejsce zamieszkania.