Indywidualne dopasowanie

KIM JESTEŚ? KOGO SZUKASZ?

Zobacz na poniższe opisy osób, które szukają swojej drugiej połówki. Jeśli Cię któryś zainteresuje i zechcesz poznać tą osobę daj nam o tym znać! A może chcesz zostawić swój opis i poczekać, aż ktoś wybierze Ciebie?

DODAJ SWOJE OGŁOSZENIE GRATIS! /oferta limitowana!/ KLIKNIJ TUTAJ

Masz jakieś pytania do nas?:    napisz: biuro-(na)-fantastic.com.plalbo zadzwoń:    Grzegorz: 505-692-425,   Dagna: 668-122-170

Wiek 55+ Kobiety

Kobieta

Nr ogł. 7829     29.03.2020

samotność w sieciKim jestem: Jestem otwartą, wesołą, ciekawą świata panią w wieku 59 lat, 170 cm wzrostu. Mam dorosłe dzieci, mieszkam sama, ogłoszenia matrymoinialne krakówaktywnie pracuje. Lubię  nowe  wyzwania, podróże, wycieczki, jazdę na nartach, dobre kino, teatr, spotkania z przyjaciółmi. Do całkowitego szczęścia brakuje mi tylko kogoś  z kim  mogłabym dzielić radości i smutki dnia codziennego, milo spędzać wolny czas, wspólnie cieszyć się życiem. Wiem ze można na kogoś spojrzeć i poczuć ze cały świat wokół ciebie przestaje istnieć. Cudownie byłoby to poczuć… 

Kogo szukam: Poszukuję Pana, który czuje się młodo, nie boi się odległości, lubi podróże, sport, ciekawe rozmowy przy kominku, chciałby poczuć się szczęśliwy u boku kobiety, która potrafi doceniać dary jakie niesie życie.Wygląd nie ma dużego znaczenia, fajnie żeby był wyższy ode mnie i wystarczy jeśli będzie miał w sobie wewnętrzny czar, żeby był po prostu człowiekiem o pięknej duszy.

Kobieta

Nr ogł. 1060     14.04.2020

Kim jestem:
Mam 62 lata, wykształcenie wyższe, wyznanie katolickie. Jestem niezależna finansowo, bez nałogów, mieszkam w Krakowie. Optymistycznie patrzę na świat ciesząc się z małych rzeczy. Jestem pracowita, lubię swoją pracę zawodową, ale też zajęcia w domu i w ogrodzie. Wczasy najchętniej spędzam na podróżach po Polsce i za granicą. Pragnę związku opartego na przyjaźni i partnerstwie.

Kogo szukam:
Mężczyznę dobrego, zaradnego, abyśmy byli dla siebie wsparciem, w moim wieku, wykształcenie minimum średnie, niezależnego finansowo, bez zobowiązań, wolnego od nałogów. Mężczyznę pracowitego tzw. złotą rączkę, który potrafi zrobić drobne naprawy w domu i lubi pracę w ogrodzie, zmotoryzowanego, lubiącego podróże małe i duże.

Kobieta

Nr ogł. 3216     29.03.2020

Ja mam 50 lat, ale nie czuje tych cyfr na sobie.
Pracuje w szkole, działam w harcerstwie, mieszkam sama, a mój syn ukończył już studia.
Po kwarantannie chciałabym powrócić do moich wędrówek, wycieczek, spacerów i  spotkań z przyjaciółmi.

Chciałabym dodać do mojego życia kogoś, komu można byłoby o tym wszystkim poopowiadać, z kim można byłoby się pośmiać, pozwierzać, wspólnie pogotować, film obejrzeć lub wpatrywać się w daaaaaal.

Kobieta

Nr ogł. 9087     30.03.2020

Kim jestem:
1) Kobietą, wzrost 170 cm, waga 68 kg, budowa szczupła, włosy blond kręcone krótkie, wiek 56 lat, wykształcenie techniczne wyższe.
2) Miejsce zamieszkania- centrum Krakowa i 15 km poza granicami Krakowa.
3) Praca: uczę angielskiego prywatnie.
4) Dochód: komfortowo niezależna.
5) Charakter: wesoła, zadowolona z życia, tolerancyjna, pomocna, pracowita i dynamiczna.
6) Zainteresowania: dużo czytam, lubię słuchać rożnej muzyki, uprawiam sport: lubię jazdę na rowerze, pływanie, spacery i narty, podróżuje, mam koty i psa, jestem wegetarianką.

Kogo szukam:
1. Mężczyzny, wzrost powyżej 170 cm, wiek od 55 do 65 lat, z wykształceniem średnim i więcej, stan cywilny: rozwiedziony, wdowiec, wolny.
2. Zamieszkanie: Kraków i okolice.
3. Praca nie ma znaczenia.
4. Dochód: niezależny finansowo.
5. Charakter: wesoły, tolerancyjny, pracowity.
6. Mężczyzna mający hobby czy zainteresowania.