Indywidualne dopasowanie

KIM JESTEŚ? KOGO SZUKASZ?

Zobacz na poniższe opisy osób, które szukają swojej drugiej połówki. Jeśli Cię któryś zainteresuje i zechcesz poznać tą osobę daj nam o tym znać! A może chcesz zostawić swój opis i poczekać, aż ktoś wybierze Ciebie?

DODAJ SWOJE OGŁOSZENIE GRATIS! /oferta limitowana!/ KLIKNIJ TUTAJ

Masz jakieś pytania do nas?:    napisz: biuro-(na)-fantastic.com.plalbo zadzwoń:    Grzegorz: 505-692-425,   Dagna: 668-122-170

 30-45 lat  Kobiety

Kobieta

Nr ogł. 1209     14.04.2020

Kim jestem:
Blondyna 168 cm, lekko puszysta. Mam syna w wieku 9 lat. Uparta, ale pozytywnie zakręcona. Szalona, spontaniczna, ale rozsądna. Nie palę i nie pije. Jestem osobą wierzącą. Uwielbiam podróże, kino, spacery, i narty.

Kogo szukam:
Szukam mężczyzny zdecydowanego wolnego prawnie i emocjonalnie chcącego stworzyć stały związek. Oparty na zaufaniu i szacunku. W wieku 42 do 55 lat. Który nie pali, a po alkohol sięga okazjonalnie i w niewielkich ilościach.

Kobieta

Nr ogł. 5213     14.04.2020

Kim jestem:
Blondynka o niebieskich oczach, wzrost 173 cm, szczupła. Pogodna, spontaniczna, trochę romantyczna z poczuciem humoru. Lubię przyrodę, zwierzęta. Pasja to jazda samochodem i odkrywanie fajnych miejsc w Polsce. Lubię czytać książki, ale też lubię oglądać filmy. Tematyka to sf, horror i fantastyka, oraz naprawdę śmieszne komedie. Uwielbiam morze, jeziora i lasy, pływać kajakiem, kąpać się w naturalnych akwenach wodnych,a w zimie jeździć na nartach. Marzenie nauczyc się jeździć konno.

Kogo szukam:
Szukam bratniej duszy, o podobnych zainteresowaniach, pasjach. W wieku od 37-47 lat, wzrost powyzej 173. Fajnie by było żeby był wysportowany, umięśniony i z modną fryzurą. Sama jestem wolna więc kawaler najbardziej mi odpowiada. Wykształcenie średnie lub wyższe.

Kobieta

Nr ogł. 8993     09.04.2020

Kim jestem:
Mam 35 lat, 173 cm wzrostu, waga wprost proporcjonalna do wzrostu. Włosy średniej długości i niebieskie oczy.
Posiadam wykształcenie wyższe farmaceutyczne i pedagogiczne. Jestem panną bez zobowiązań, wynika to z tego, że nie chciałam na siłę tworzyć małżeństwa w imię tradycji. Jestem osobą optymistyczną, komunikatywną, pracowitą, dynamiczną z poczuciem humoru.
Lubię podróżować, odkrywać naszą piękną Polskę . W wolnych chwilach chodzę po górach i dolinkach. Słucham różnej muzyki, natomiast lubię także teatr opery i operetki.
Jeżeli chodzi o sport to jeżdżę na rowerze, pływam i tańczę oczywiście rekreacyjnie tylko , ale sprawia mi to ogromną radość.
Obecnie mieszkam i pracuje w Zakopanem. Natomiast nie wykluczam zmiany miejsca zamieszkania, nie stanowi to dla mnie problemu.
Lubię zwierzęta i dzieci. Interesuje mnie znajomość długofalowa. Pragnę stworzyć normalny , fajny związek, oparty na wzajemnej miłości, szacunku, zaufaniu i zrozumieniu. Chcę z życia czerpać pełnymi garściami to co najlepsze, oczywiście wraz ze swoim wybrankiem serca.

Kogo szukam:
Szukam mężczyzny o wzroście powyżej 175 cm, wiek do 50 lat, z wykształceniem min. średnim, ważne aby był osobą niepalącą. Stan cywilny kawaler , ale też może być po rozwodzie , pod warunkiem, że ma wszystkie swoje sprawy poukładane, zwłaszcza w swojej głowie.
Poszukuję mężczyzny szczerego, komunikatywnego, zaradnego, odpowiedzialnego, a przede wszystkim dojrzałego ( i nie chodzi tu o wiek kalendarzowy). Pragnę z wybrankiem spędzać wspólnie czas zarówno zdobywając szczyty , jak i leżąc na plaży, spacerując , czy po prostu oglądając film.
Podsumowując szukam mężczyzny, który będzie skupiony na terażniejszości i nie będzie żył duchami przeszłości.

Kobieta

Nr ogł. 7032     31.03.2020

Kim jestem:
Mam 35 lat, jestem z Krakowa, kobietą o średnim wzroście i krótkich krótkich włosach. Mam raczej spokojny charakter. W Wolnych chwilach lubię wycieczki po górach i dolinkach.

Kogo szukam:
Poszukuje wolnego pana w zbliżonym wieku, zdecydowanym na trwały związek. Mężczyzna, którego szukam powinien być stanowczy i do życia podchodzić optymistycznie. 

Kobieta

Nr ogł. 5746     29.03.2020

Kim jestem:
Mam 41 lat, 174 cm wzrostu.
Lubię potańczyć, chodzić do kina, teatru, na koncerty. Lubię też wycieczki, spacerować i jeździć na rowerze.

Kogo szukam:
Szukam kogoś na dobre i złe, kto byłby tak samo samotny, jak ja. Żeby miał dobre serce, osoby miłej, pogodnej, wartościowej, spokojnej. Cechy, na które zwracam uwagę, to uczciwość, szczerość, zaradność i kreatywność. Dobrze, jakby Pan był podobnego wzrostu, do 45 lat. 

Kobieta

Nr ogł. 9211     13.04.2020

Kim jestem:
Randki w KrakowieJestem wrażliwą, taktowną i szczerą osobą dla której słowo empatia ma duże znaczenie. Dopasowanie w związku nie jest łatwe, a system wartości ma duże znaczenie. Jednak najważniejsze, żeby patrzeć razem w tym samym kierunku a cele były zbieżne. Związek oparty na szczerości i uczuciu jest wyznacznikiem szczęścia wspólnego. Lubię zwiedzać zabytki przyrody, wystawy i muzea. W czasie wolnym chętnie wybiorę się również do kina, teatru czy na basen. Muzyka towarzyszy przede wszystkim mojej duszy, jak również w praktyce poprzez taniec w klubach tanecznych z istotnych okazji w ciągu roku. Jestem panną bez dzieci z wykształceniem wyższym z ustabilizowaną sytuacją zawodową do wielu lat. Nie wykluczam też wspólnego potomstwa. Mieszkam w odległości około 80 km od Krakowa.

Kogo szukam:
Poznam odpowiedzialnego, kulturalnego mężczyznę z zamkniętą przeszłością w wieku do 50 lat dla którego stworzenie rodziny to ważny cel w życiu. Pozytywne nastawienie do ludzi i świata ma dla mnie duże znaczenie. Empatia i nastawienie na szukanie kompromisu są wyznacznikiem możliwości zbudowania relacji opartej na szczerości i zaufaniu.

Kobieta

Nr ogł. 6234     07.04.2020

Kim jestem:
Z natury pogodna i zwykle uśmiechnięta, zazwyczaj widzę szklankę do połowy pełną i cieszę się z małych rzeczy, choć marze i o wielkich rzeczach. Mieszkam tuż pod Krakowem, pracuję w Krakowie i co ważne bardzo lubię to co robię.
Wiem jak istotne jest znalezienie równowagi miedzy praca a życiem prywatnym. Nauczyłam się odpoczywać na basenie, na świeżym powietrzu w ogrodzie, czy z kubkiem kawy przy filmie lub książce. Lubię poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Mam sporo znajomych, choć przyjaciół tylko garstkę.

Kogo szukam:
Chciałabym poznać otwartego faceta, który zna swoją wartość i doceni pogodną, ciepła kobietę (42l w dowodzie…. a w sercu zależy od nastroju) jako partnerkę. Człowieka optymistycznego, ceniącego życie i umiejącego się z niego cieszyć ze mną.

Kobieta

Nr ogł. 9722     13.04.2020

Kim jestem:
Mam 39 lat. Jestem szczupłą, niską osobą, mającą 160cm. Jestem szczera otwarta i lubię takich samych ludzi. Nie cierpię kłamstwa i obłudy. Bardzo lubię słuchać muzyki, tańczyć i podróżować. Sporty, które uprawiam, to: jazda na rowerze, pływanie i jazda na nartach.

Kogo szukam:
Szukam osoby szczerej, miłej i troskliwej. Najlepiej w moim wieku (lub troszkę mniej czy więcej). Nie szukam przygód. Szukam kogoś na stałe.

Kobieta

Nr ogł. 5212     09.04.2020

Kim jestem:
Mam na imię Magdalena, mam 44 lata.
Obecnie mieszkam w Pcimiu, jest to piękna wieś położona na południe od Krakowa w stronę Zakopanego.
Jestem blondynką o niebieskich oczach, raczej szczupłą, wzrost 173 .
Wykształcenie średnie maturalne.
Jestem osobą o silnym charakterze, mam swoje zdanie, nie toleruje kłamstwa i obłudy. W związku oczekuję przy problemach szczerej rozmowy, bo tylko tak można go rozwiązać.  Uwielbiam przyrodę, mam bzika na punkcie ekologii. Nie jestem domatorem, lubię zwiedzać i odkrywać nowe miejsca. Uwielbiam las, jeziora, nasze polskie morze, zwiedzać grody, zamki i pałace…
Lubię zwierzęta małe i duże. Obecnie moja pasja to fotografia. Lubię rozmawiać na różne tematy, uwielbiam tańczyć, mam świetne poczucie humoru, lubię jeździć na nartach, pływać. Moim marzeniem jest nauczyć się jeździć konno. Jak trzeba potrafię ugotować coś pysznego.

Kogo szukam:
Szukam osoby do 46 lat, podobnego wzrostu bądź wyższa, wkształcenie średnie bądź wyższe, która ma podobne zainteresowania.
Jestem już w takim wieku, że niestety nie zdecyduję się na dzieci. Więc jeśli szukasz tylko swojej bratniej duszy, to być może jestem to ja….