Indywidualne dopasowanie

KIM JESTEŚ? KOGO SZUKASZ?

Zobacz na poniższe opisy osób, które szukają swojej drugiej połówki. Jeśli Cię któryś zainteresuje i zechcesz poznać tą osobę daj nam o tym znać! A może chcesz zostawić swój opis i poczekać, aż ktoś wybierze Ciebie?

DODAJ SWOJE OGŁOSZENIE GRATIS! /oferta limitowana!/ KLIKNIJ TUTAJ

Masz jakieś pytania do nas?:    napisz: biuro-(na)-fantastic.com.plalbo zadzwoń:    Grzegorz: 505-692-425,   Dagna: 668-122-170

 30-45 lat Mężczyźni

MĘŻCZYZNA

Nr ogł. 1990    14.04.2020

Kim jestem:
Mam na imię Marcin, jestem kawalerem bez zobowiązań. Mam 41 lat,182 cm wzrostu i 107 Kg. Jestem szatynem dobrze zbudowanym i mam oczy niebieskie. Posiadam wyższe wykształcenie techniczne i pedagogiczne. Pracuję jako nauczyciel w technikum i adiunkt na uczelni w Krakowie. Mieszkam w Krakowie, posiadam mieszkanie własnościowe. Jestem osobą inteligentną, towarzyską, serdeczną, miłą, uczuciową, rodzinną, odpowiedzialną, zaradną, opiekuńczą i posiadam poczucie humoru. Lubię zwierzęta, poznawać nowe miejsca i lubię dzieci. W wolnym czasie chodzę na spacery, uprawiam czynnie sport, słucham muzyki, realizuje swoje pasje zawodowe, wyjeżdżam w góry, lubię podróżować a także wychodzić do kina, do teatru, opery, od czasu do czasu do klubów muzycznych, czy na koncert muzyczny. Lubię też rozmawiać na każdy temat, i bardzo lubię tańczyć. Jestem praktykującym katolikiem bez nałogów.

Kogo szukam:
Szukam Kobiety w przedziale wiekowym 30-41 lat. Lubię kobiety o dobrym sercu i cenię sobie w nich uczuciowość, otwartość, ciepło, romantyczność, szczerość i pragnienie założenia rodziny. Pragnę poznać kobietę lubiącą aktywnie spędzać czas. Chciałbym (ale nie jest to warunek) aby to była Pani z min. średnim wykształceniem. Wzrost nie ma znaczenia, na pewno więcej niż 165 cm i może mieć kilka cm więcej. Lubię u kobiet długie włosy i naturalną urodę. 

MĘŻCZYZNA

Nr ogł. 5539    13.04.2020

Kim jestem:
48 lat. Zwyczajny, niezwyczajny. Po rozwodzie w 2015 r. Ustabilizowany zawodowo oraz finansowo. Dzieci dorosłe niestety nie mieszkają ze mną. Czuły, trochę …. romantyczny ale i dość konkretny życiowo lubiący różne ciekawe podróże, przyzwoite życie i nade wszystko polskie morze a nawet od niego uzależniony.

Kogo szukam:
Sympatycznej dziewczyny max. do 43 lat, o budowie “normalnej” lub szczupłej, lubiącej gotować, ciepło domowe, grilla, ogródek a także ciekawe podróże. Stabilnej emocjonalnie, mającej ogromny szacunek do życia! Mającej ogromną potrzebę zakochania się! I chętnie dorosłe dzieci.

MĘŻCZYZNA

Nr ogł. 5270    29.03.2020

Kim jestem:
Facet 45 lat, okolice Krakowa, średnia budowa ciała (ale troszeczkę by się przydało schudnąć), 178 wzrostu, wyższe wykształcenie, lubię zwiedzanie ciekawych miejsc, wodne klimaty i relaks.

Kogo szukam:
Szukam dziewczyny od 35 do 44 lat: sympatycznej, zaradnej, pracującej, w miarę atrakcyjnej, wesołej z Krakowa i okolic.

MĘŻCZYZNA

Nr ogł. 8276     29.03.2020

O mnie:
Wygląd: Wiek 40 lat, wzrost 183 cm, wysportowany i raczej umięśniony. Sześciopaka nadal nie mam ale mięśnie na górnej części brzucha są widoczne. Żadnych tatuaży – odrzuca mnie ta chora moda.
Od wielu lat oddaję krew w związku z tym odpadają u mnie przelotne kontakty seksualne czy zdrady oraz co kilka tygodni jestem automatycznie testowany na hiv i hcv.

Charakter: zupełnie nie mam zdolności literackich czy tzw. gadanego i to jest wg mnie główny powód mojej samotności. Mam problem żeby rozmawiać nie mając z kimś żadnego tematu, z tzw. small talkiem. Nie jest to związane z żadną nieśmiałością – gdybym był nieśmiały to nie byłbym w stanie prowadzić szkoleń, raczej z przywiązaniem do konkretów. Z kimś kogo znam jestem wstanie przegadać całą noc a potem kolejną.

Wykształcenie mam ścisłe – doktorat z fizyki obliczeniowej.
Wiele lat pracowałem za granicą w dużych ośrodkach naukowych. Od kilku lat pracuję jako szkoleniowiec w branży IT.
Ostatni związek rozpadł mi się  około 3 miesiące temu.

Zainteresowania: taniec, jazda konna. Raczej nie jestem domatorem.

Mam tendencje lekko proekologiczne – unikam mięsa, nie mam samochodu. Z drugiej strony nie jeżdżę na rowerze – wolę siłownię.
Wierzący ale słabo praktykujący.
Mieszkam w Krakowie, znikąd nie dojeżdżam.

Kogo szukam:
“Szukam kobiety, która potrzebuje żeby się nią zaopiekować, ponieważ mam dość silny instynkt opiekuńczy a wiem już z doświadczenia, że wolontariat w schronisku dla zwierząt czy w szpitalu to jednak nie do końca jest to o co mi chodzi.” 

MĘŻCZYZNA

Nr ogł. 2753    29.03.2020

Kim jestem:
Jestem 41-latkiem, mam 1,70 cm wzrostu. Jestem szczerym, bardzo czułym facetem z poczuciem humoru.
Nie mam żadnych nałogów, doceniam wagę kompromisów, jestem osobą zmotoryzowaną (więc miejsce zamieszkania kobiety nie ma większego znaczenia). 

Kogo szukam:
Szukam kobiety do 44 lat, z którą mógłbym stworzyć udany, stały związek. Chciałbym poznać szczerą, czułą i dobrą dziewczynę, obdarzoną (tak jak ja) poczuciem humoru, mającej dystans do siebie. Najlepiej podobnego wzrostu, budowy normalnej bądź szczupłej, gdyż sam jestem szczupły, ale wygląd tak naprawdę nie ma większego znaczenia. 

MĘŻCZYZNA

Nr ogł. 4786    14.04.2020

jak wyjść za mążKim jestem:
Mam 35 lat, 178 cm wzrostu, niebieskie oczy, szczupły, włosy – ciemny blond. Jestem w zasadzie facetem pogodnym i zabawnym. Lubię podróże sport.

Kogo szukam:
Szukam osoby 30-40-letniej. Wygląd może i ma znaczenie, ale to nie jest rzecz jasna najważniejsza cecha, ważne, by kobieta była zadbana. Szukam dziewczyny miłej, spontanicznej, ciepłej, szczerej, z poczuciem humoru.

MĘŻCZYZNA

Nr ogł. 6271     29.03.2020


samotność ludzie samotni singleSsamotni po 40-tce KrakówKim jestem:

Mam 44 lata, 1.66 cm wzrostu. Jestem pozytywnym, komunikatywnym, mega ciepłym        i wrażliwym facetem. Mam duże serce, ale potrafię też (tylko jak trzeba) pokazać pazurki. Mam słoneczno- piłkarską duszę romantyka.
Oprócz Piłki Nożnej (nie ma nic lepszego na świecie!) interesuję się Rozwojem Osobistym i medycyna naturalną. Uwielbiam słońce, podróże, przyrodę i wszelaką aktywność (piłka, rower, pływanie, fitness, babington itp.).
Nie lubię rozmawiać o polityce, samochodach (ma jeździć i tyle) i paznokciach 😉 Lubię wartościowo i rodzinnie (lub z ukochaną) spędzać czas, aby przeżyć to życie świadomie i ciekawie, z najbliższymi osobami

Kogo szukam:singiel lubiący sport

Szukam Kobiety w przedziale wiekowym 30-53 lata. Wzrost nie ma znaczenia, może mieć kilka cm więcej. Lubię u kobiet długie włosy i naturalną urodę. Terytorium – bez granic.

Cechy charakteru, które cenię: otwartość, ciepło, oddanie, wrażliwość, szczerość, pogoda ducha, dobrze jak by była tak samo, jak i ja – romantyczna.

Nie lubię papierosów, więc szukam niepalącej Pani lubiącej zdrowy styl życia. Między innymi ze względu na to, że lubię podróżować, najlepiej, alby nie posiadała psa, czy innych zwierząt (chyba, że nie są kłopotliwe).

MĘŻCZYZNA

Nr ogł. 8317     29.03.2020

Kim jestem i kogo szukam:

Normalny, pracowity, bez żadnych nałogów młody chłopak -Michał z Krakowa – chętnie pozna dziewczynę. Chodzi mi o taką z którą mógłbym sobie ułożyć życie – to znaczy zależy mi na silnym i poważnym związku, opartym na wzajemnej miłości, uczuciach, wzajemnym szacunku i lojalności wobec siebie.

Wierzę, że jeśli się chce można bardzo wiele osiągnąć tylko trzeba dać od siebie nieco więcej (wiek kobiety dla mnie nie ma większego znaczenia jednak dobrze by było jakby dziewczyna miała do 40 lat, gdyż sam mam 33 lata).

Jeśli chodzi o zainteresowania to bardzo lubię: chodzić (wędrować po górach), grać w tenisa stołowego, słuchać muzyki (każdego rodzaju z wyjątkiem heavy metalu!), czytać książki przygodowe, gazety i czasopisma popularnonaukowe. Nie przepadam za grami komputerowymi, wolę pójść gdzieś potańczyć (taniec to moja wielka pasja). W wolnym czasie interesuję się też religią i filozofią.

Ukończyłem Stosunki Międzynarodowe na Krakowskiej Akademii u Frycza i uzyskałem uprawnienia do wykonywania zawodu jako specjalista ds. stosunków międzynarodowych. W tej chwili pracuję na poczcie polskiej jako specjalista ds. załadunku.

Lubię też umilać sobie czas grając (i występując od czasu do czasu w domach kultury) na bardzo rzadkim instrumencie w Polsce jakim jest 40 – strunowa cytra koncertowa. Mam spory wachlarz zainteresowań, ale najbardziej mi brakuje kobiety, towarzyszki życia na dobre i na złe.

Moim największym mottem życiowym jest : “dobrze widzi się tylko sercem a najważniejsze to jest niewidoczne dla oczu”. 

MĘŻCZYZNA

Nr ogł. 2631     29.03.2020

Ja: Mam na imię Zbyszek, jestem kawalerem bez zobowiązań. Mam 42 lata/ 178 cm wzrostu/70 Kg. Mam ciemne włosy, oczy brązowe. Posiadam wyższe wykształcenie, a także ukończyłem studium dla opiekunów medycznych osób starszych i niesamodzielnych. Pracuję w charakterze opiekuna medycznego w Krakowie.
Mieszkam w Jerzmanowicach pod Krakowem, tam też mam dom własnościowy. Jestem serdeczny, uczuciowy, rodzinny, odpowiedzialny i opiekuńczy. Lubię zwierzęta, lubię dzieci (marzę o własnym dziecku) najchętniej z ukochaną wybranką serca. Ale to nie jest warunek na “bycie razem”.

W wolnym czasie chodzę na spacery, wyjeżdżam w góry, lubię także wyjść do kina, do teatru, opery, czy na koncert muzyczny. Lubię też rozmawiać na każdy temat, tańczyć wyjść od czasu do czasu do klubów muzycznych . Jestem katolikiem bez nałogów.

Szukam:Dziewczyny w wieku ok. 30-40 lat, bez nałogów, o dobrym sercu, uczuciowej, lubiącej dzieci i marzącej o rodzinie (o dziecku i o mężu). Pragnę poznać kobietę lubiącą wieś i przyrodę, taką, której nie przeszkadza przeprowadzka na wieś, gdyż ja niestety nie mogę zmienić miejsca zamieszkania. Mile widziana Pani z min. średnim wykształceniem, ale nie jest to jakiś warunek.