Indywidualne dopasowanie

KIM JESTEŚ? KOGO SZUKASZ?

Zobacz na poniższe opisy osób, które szukają swojej drugiej połówki. Jeśli Cię któryś zainteresuje i zechcesz poznać tą osobę daj nam o tym znać! A może chcesz zostawić swój opis i poczekać, aż ktoś wybierze Ciebie?

DODAJ SWOJE OGŁOSZENIE GRATIS! /oferta limitowana!/ KLIKNIJ TUTAJ

Masz jakieś pytania do nas?:    napisz: biuro-(na)-fantastic.com.plalbo zadzwoń:    Grzegorz: 505-692-425,   Dagna: 668-122-170

Indywidualne 40-45 LAT Mężczyźni

MĘŻCZYZNA

Nr ogł. 5539    13.04.2020

Kim jestem:
48 lat. Zwyczajny, niezwyczajny. Po rozwodzie w 2015 r. Ustabilizowany zawodowo oraz finansowo. Dzieci dorosłe niestety nie mieszkają ze mną. Czuły, trochę …. romantyczny ale i dość konkretny życiowo lubiący różne ciekawe podróże, przyzwoite życie i nade wszystko polskie morze a nawet od niego uzależniony.

Kogo szukam:
Sympatycznej dziewczyny max. do 43 lat, o budowie “normalnej” lub szczupłej, lubiącej gotować, ciepło domowe, grilla, ogródek a także ciekawe podróże. Stabilnej emocjonalnie, mającej ogromny szacunek do życia! Mającej ogromną potrzebę zakochania się! I chętnie dorosłe dzieci.

MĘŻCZYZNA

Nr ogł. 0274    31.03.2020

szukam żony TarnówKim jestem i kogo szukam:

Mam 53 lata, jestem szczupłym mężczyzną mającym 170 cm wzrostu (jeszcze nie łysym). Mieszkam w Tarnowie, gdzie pracuję (branża budowlana, wykończenia). Jestem osobą nieśmiałą i ugodową. Nie potrafię “bajerować”, nie jestem kobieciarzem. Bardzo szanuję kobiety (“stara szkoła”). W wolnym czasie lubię wsiąść na rower, lub pojechać w góry.

Potrafię gotować, prać i przyszyć sobie guzika 😉 Nie szukam pomocy domowej, ale kobiety, która się czuje podobnie, jak ja samotnie, z którą mógłbym dzielić życie. Dobrze, jak będzie bardziej wygadana ode mnie 😉

MĘŻCZYZNA

Nr ogł. 9003    31.03.2020

Kim jestem:

Mam 49 lat, jestem zodiakalnym rakiem. Prowadzę aktywny tryb życia i trochę jestem pracoholikiem. Ale kiedy się już napracuję: lubię podróżować, nurkować, jeździć konno, łowić ryby, pływać żaglówką, grać w kręgle. Jestem człowiekiem pracy, trochę na budowie, trochę na farmie. Lubię zdobywać nowe umiejętności. Często bywa tak, że jak raz coś zobaczę, potrafię to zrobić. Zamiast powieści i książek lubię życie w realu i praktykę (np. wolę zrobić coś pysznego i zjeść, najlepiej z bliską osobą, niż oglądać programy kulinarne). Życie zbyt szybko ucieka, nie szukam przelotnych znajomości, ale stałego związku opartego na przyjaźni i partnerstwie.

Kogo szukam:

Lubię jak kobieta jest trochę hippy, trochę rocky. Jak stara się poznać uroki przyzwyczajeń partnera i dzieli się swoimi. Jak potrafi ofiarować swój czas mężczyźnie i umie żyć we wzajemnym zaufaniu. Wiek nie gra roli, czasem młoda osoba jest bardzo dojrzała, a czasami doświadczona kobieta może mieć elektryzującą energię, od której nie można się uwolnić.

szukam miłości na zawszeMĘŻCZYZNA

Nr ogł. 4215    17.04.2020

Kim jestem:
57 lat,
Wdowiec, dwójka dorosłych, samodzielnych dzieci. Od urodzenia mieszkam w Krakowie. Zawodowo bankowiec… Wolny czas: kino, teatr, koncerty, podróże. Zbieram plyty wynilowe, lubię muzykę i taniec. Chodzą na siłownię, basen, ćwicze boks. Z natury jestem osobą spontaniczną, która potrafi cieszyć się każdą chwila, niezalezną i samodzielną ….z nutką romantyzmu…

Kogo szukam:
Chciałbym poznać kobietę, która wie czego chce i potrafi cieszyć się życiem. Sponiczną z nutką romantyzmu…

MĘŻCZYZNA

Nr ogł. 3060    14.04.2020

Kim jestem:
Jestem wysokim i szczupłym 59-latkiem. Lubię pracę w ogrodzie i majsterkowanie.

Kogo szukam:
 Szukam kobiety do 60 lat, która ma podobne zainteresowania i może zmienić miejsce zamieszkania. 

MĘŻCZYZNA

Nr ogł. 6271     29.03.2020


samotność ludzie samotni singleSsamotni po 40-tce KrakówKim jestem:

Mam 44 lata, 1.66 cm wzrostu. Jestem pozytywnym, komunikatywnym, mega ciepłym        i wrażliwym facetem. Mam duże serce, ale potrafię też (tylko jak trzeba) pokazać pazurki. Mam słoneczno- piłkarską duszę romantyka.
Oprócz Piłki Nożnej (nie ma nic lepszego na świecie!) interesuję się Rozwojem Osobistym i medycyna naturalną. Uwielbiam słońce, podróże, przyrodę i wszelaką aktywność (piłka, rower, pływanie, fitness, babington itp.).
Nie lubię rozmawiać o polityce, samochodach (ma jeździć i tyle) i paznokciach 😉 Lubię wartościowo i rodzinnie (lub z ukochaną) spędzać czas, aby przeżyć to życie świadomie i ciekawie, z najbliższymi osobami

Kogo szukam:singiel lubiący sport

Szukam Kobiety w przedziale wiekowym 30-53 lata. Wzrost nie ma znaczenia, może mieć kilka cm więcej. Lubię u kobiet długie włosy i naturalną urodę. Terytorium – bez granic.

Cechy charakteru, które cenię: otwartość, ciepło, oddanie, wrażliwość, szczerość, pogoda ducha, dobrze jak by była tak samo, jak i ja – romantyczna.

Nie lubię papierosów, więc szukam niepalącej Pani lubiącej zdrowy styl życia. Między innymi ze względu na to, że lubię podróżować, najlepiej, alby nie posiadała psa, czy innych zwierząt (chyba, że nie są kłopotliwe).