Szybka Randka dla seniora w Krakowie – foto 01.2017 – Poniżej przedstawiamy foto-relacje z jednej z karnawałowych imprez dla seniorów z Szybką Randką i potańcówką w Krakowie. Samotni, dojrzali wiekiem, ale potrafili się bawić duuuuużo lepiej, jak młodzi wiekiem 😉 W czasie trwania Speed Datingu rozmowom nie było końca. Po Randkach dla samotnych serc – niektóre serca przestały być już samotne.

Myślicie, że Speed Dating dla seniorów to za nowoczesny sposób poznawania? Nic bardziej mylnego. Doskonale załapują sens tej imprezy i polubiają taką formę. Wiedzą, jak wartościowe jest poznawanie drugiego człowieka, rozmowa z nim. To właśnie w tej grupie nawiązuje się najwięcej znajomości. Niektóre są przyjaźniami, niektóre luźniejsze, a niektóre bardzo na serio…

Dlatego jeśli masz 55+ lub znasz kogoś, kto ma 55, 65, 75, 85 lat… Zaproś go na Speed Dates dla seniorów w Krakowie. Często słyszymy “Ja już od roku zamierzałam/-em się wybrać, ale nie starczyło mi odwagi i teraz żałuje, że tak zwlekałam/-em”

https://randki.fantastic.com.pl/

Szybka randka dla seniora w Krakowie- to strzał w dziesiątkę, jeśli chcesz dać sobie piękny czas radości poznawania!

Znajdź nas na FB 😉 https://www.facebook.com/randki.krakow.fantastic/