Spontaniczny weekendowy wyjazd dla singli stał się faktem! 🙂 9-11 Lipca 2021!

KIEDY I GDZIE? 🙂

Przyjeżdżamy 09 lipca w piątek w godzinach popołudniowo- wieczornych do “Leśnego Zajazdu” w Suścu a wyjeżdżamy 11 lipca w niedzielę.  Można też dołączyć do nas w sobotę 🙂

Jedziemy do Doliny Roztocza,

która jest jednym z najpiękniejszych terenów turystycznych w południowo- wschodniej Polsce. To tutaj znajdują się słynne “szumy” – małe wodospady, które w 2016 r. zostały laureatem plebiscytu National Geographic Traveler na “7 nowych cudów Polski”.

wakacje dla singli weekend

cudowny wyjazd dla singliextre wypad dla samotnychwieża dla zakochanych singli

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Zaczniemy naszą integrację wesołym ogniskiem. Następnego dnia będziemy mogli przejść jednym z najpiękniejszych szlaków pieszych Roztocza i zobaczyć 24 wodospady na Tanwi, tzw. słynne “szumy” w Rezerwacie Przyrody “Nad Tanwią”. Jeśli chodzi o długość trasy – wszystko zależy od Was 😉 Szlaki są spacerowe i przepiękne- każdy jeden.

Dla chętnych będzie też opcja bezpiecznego, ok. 6-kilometrowego spływu kajakowego (woda do 1 m.) trwającego 2-3 godziny. Trasa spływu biegnie przez niesamowite i mało znane zakamarki Doliny, przez krainę nieskończonych, pełnych tajemnic lasów, przez urokliwe miejsca, gdzie można spotkać bardzo rzadkie gatunki zwierząt i roślin. Po dniu pełnym wrażeń czekać będzie na nas pyszna obiadokolacja i wieczorna impreza 😉

Fantastic wyjazd dla singli szlak dla singli Roztocze ognisko dla singli Fantasticsingle samotni poznają się wyjazd 

Będzie jeszcze sporo opcji dodatkowych atrakcji- o ile tylko będziecie chcieli, mieli siły i o ile czas na to pozwoli (możliwość wypożyczenia rowerów -trasy rowerowe, odwiedzenie pięknych wież widokowych, wyprawa do kamieniołomu, opalanie się na plaży nad zalewem itp.)

single samotni wyjazd   weelendowy wyjazd dla singli super wyprawa dla singliwyjazd dla singli 2021

Na dobry początek wakacji  – koszt  to tylko 390 zł zamiast 590 zł! 🙂 Specjalny rabat dla osób, które zapiszą się do 07 lipca!

Wpłaty prosimy dokonać na konto:

39 1140 2004 0000 3302 3553 8697

Wpisując w tytule: Weekend dla singli

W cenie: 2 noclegi, ognisko, obiadokolacja, 2 śniadania.

Dojazd- we własnym zakresie, przy czym będziemy się starali łączyć wszystkich do prywatnych samochodów 😉

Warto wyjechać – odwiedzimy też “Źródełko Miłości”! Ponoć kto się z niego wody napije to spełnią się jego marzenia. Zwłaszcza te miłosne ;-)!

kajaki dla singli wycieczka dla singli z Krakowa

 Wszystkich singli zapraszamy do Krakowa na naszą Szybką Randkę w lipcu 2021. Warto!

https://randki.fantastic.com.pl/