Speed Dating w Krakowie – opinie i komentarze – poniżej zamieściliśmy co o nas sądzicie. Za wszystkie komentarze dziękujemy! Piszcie do nas – komentujcie- a my je tutaj przedstawimy!

Szybka Randka z Fantastic – czy warto się na nią wybrać do Krakowa? Oto Wasze opinie i komentarze:

Witam Państwa
Dziękuję Wam za to, że moja mama mogła wyjść z domu i teraz chodzi uśmiechnięta, wieczorami rozmawiając z Panem Bogusławem poznanym u Was. Zobaczymy, jak się to potoczy, ale jedno jest pewne- moja mama została cudownie odmieniona, choć tak się obawiała przyjścia, że to “nie wypada”, że “to obciach”. Dziękuję.
Anita W.

Dagno, Grzegorzu
Postanowiłem, że do Was napiszę, że… jestem szczęśliwy od roku. Bo na Randkach Fantastic poznałem Anię. Nieraz myślę, jak to by było, gdybym nie przyszedł na Randkę do Was. Szczerze mówiąc- byłem zmęczony po całym tygodniu, nie chciało mi się. Poza tym pomyślałem, że to dla mięczaków. Jakże się pomyliłem! W październiku planujemy ślub z Anią. Nie może Was nie być! Czasem myślę, czy spotkalibyśmy się, jakby jednak lenistwo zwyciężyło. Na szczęście wziąłem się do kupy i przyszedłem 😉 Dzięki za niewyrozumiałość, jak zaczynałem się migać! 😉
Michał
Speed Dating w Krakowie – opinie i komentarze
P.S. Polecam każdemu Speed Dates z Randką Fantastic! – Możecie to puścić w Świat, niech wszyscy wiedzą! 😉

Hej,
Jestem mile zaskoczona taką organizacją, przesympatyczną atmosferą i tymi wszystkimi ludźmi. Oczywiście nie wszyscy panowie “wpadli mi w oko”, ale jeden- owszem ;-)W sobotę mamy się spotkać na randce. Dziękuję za spotkanie.
Kaśka z sobotniej imprezy (ta, która tyle gadała;-))

Speed Dating w Krakowie – opinie i komentarze

Witam….
Chciałoby się powiedzieć – ” veni,vidi,vici”… ale to zweryfikuje czas. Czas, który potwierdzi słuszność wyboru, błysk w oku poznanej przed chwilą partnerki. Podpowiedź intuicji i doświadczenia życiowego. Lecz nie było by tego, gdyby nie “speed dating” w Krakowie.To lepsze niż anonimowe, wirtualne profile na portalach randkowych. Szukający się nawzajem… siadamy naprzeciw, uśmiechamy się i rozmawiamy. Wg. mnie to najlepsza forma próby przerwania samotności,w tych czasach. I umożliwiacie ją – Wy: Dagno i Grzegorzu… I robicie “kawał” dobrej roboty.
Na zakończenie dodam – jeśli ktoś, dzięki waszemu zaangażowaniu- znajdzie szczęście.. .to miejcie siłę robić to dalej.
Miło było Was poznać

Jarek.
P.S. Informujcie mnie proszę o kolejnych spotkanach.

Speed Dating w Krakowie – opinie i komentarze.  Obawy i lęki, czy są słuszne?

Drodzy Dagno i Grzegorzu,
Zostałam w ostatniej chwili “zwerbowana” na Waszą randkę z powodu choroby koleżanki. Z pewnym wahaniem przyjęłam zaproszenie, bo trochę obawiałam się zetknięcia z tak wieloma nieznajomymi. Podeszłam jednak do tej zabawy z otwartym sercem i z zaskoczeniem muszę przyznać, że przeżyłam wiele wzruszeń i do tej pory mam odczucie autentycznego kontaktu ze wspaniałymi ludźmi, których historie mocno mnie poruszyły. W tym momencie nie jest dla mnie istotne, czy jakikolwiek kontakt przerodzi się w coś bliższego, czy tylko zyskam nowych przyjaciół, chętnych do zabawy.
Zaskakujące jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa i “połączenia” z wszystkimi uczestnikami spotkania. Chociaż wiem, że nie każda osoba docenia poznawanie drugiego człowieka, sądząc, że jest “lepsza” i że warto poznawać tych “z górnej półki”. Ja myślę, że od każdego można się czegoś nauczyć i wzbogacić się wewnętrznie. Kwestia tego, żeby być otwartym i serdecznym do ludzi.
Dyskoteka i wspólny, radosny taniec był doskonałym zwieńczeniem Spotkania. Dziękuję Wam za to bardzo!!! Mam nadzieję na wiele dalszych spotkań i wspólnych tańców. Też jestem organizatorem eventow, zupełnie innego rodzaju. Rozszerzyliście moje spojrzenie na to, jak może wyglądać poznawanie nowych ludzi.
P.S. Mam nadzieję, że Grzegorz znalazł swoje “cygaro”, jakże ważny element jego stylizacji…
Marta M.

Kochani!

Dziękuję, że mnie poruszyło tak to spotkanie. Ze względu na to, że wiem, że nie jestem sam. Wiem, że to slogany, ale naprawdę nawet facet może czuć pustkę i przenikająca samotność…… To zabija. Dzięki Wam skupiłem się nie na tym, czego nie mam, ale na tym, co mogę mieć. I to dodaje mi skrzydeł. Dziękuję. Przy okazji niezłe było szaleństwo na parkiecie 😉 Aż rozwaliłem spodnie, jak się w domu okazało:-) Marek

Witajcie,
Dziękuję za wiadomość. No tak, pierwsze koty za płoty 🙂 Po raz pierwszy uczestniczyłam w takiej imprezie i muszę przyznać, że jestem bardzo miło zaskoczona. Dziękuję za szybkie wieści i czekam na info odnośnie zabawy walentynkowej 🙂 Miłego!
Magda

Jak wygląda Szybka Randka w opinach uczestników.

Chcecie komentarz?
Proszę bardzo:
Przypadkiem zobaczyłem ogłoszenie i pomyślałem czemu nie… tego jeszcze nie próbowałem. Miałem szczęście… odwiedziłem stronę, zobaczyłem filmik i Dagna z Grześkiem przekonali mnie do siebie. Decyzja zapadła. Miałem małą tremę, ale przed rozpoczęciem była chwila, aby pogadać z innymi chłopakami i zdążyłem się wyluzować. Reszta potoczyła się bardzo szybko i w miłej atmosferze. Poznałem kilkanaście dziewczyn z czego kilka mnie zainteresowało. Myślę, że zawsze taki ktoś się znajdzie. Reasumując – co będzie dalej czas pokaże, ale najważniejsze to poznać kogoś i fajnie, że Fantastic organizuje takie imprezy.
Pozdrawiam
Marcin

Dzień dobry,
Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji imprezy w piątek: miła atmosfera to w znacznej części zasługa organizatorów, którzy z ogromnym ciepłem, taktem i poczuciem humoru otaczali troską randkowiczów. Jeżeli tym razem nie trafię na swoją połówkę pomarańczy – to z pewnością wezmę udział po raz kolejny w Szybkim Randkowaniu Speed Datingu z Fantastic
Pozdrawiam randkowo
Justi

Witam,
Dziękuję za miły piątkowy wieczór. Imprezę uznaję za udaną. Staram się pisać krótko (bo gdybym się zaczęła wdawać w szczegóły, to byłby naprawdę długi mail, a ja jestem straszną gadułą również w piśmie :)) W każdym razie, zachowam pozytywne wspomnienia i chętnie się jeszcze wybiorę na Waszą imprezę w niedalekiej przyszłości.
Pozdrawiam i życzę Wam Wesołych Świąt i samych sukcesów w Nowym Roku!!!
Wiola

Cześć,
muszę przyznać że impreza była bardzo udana. Byłam pierwszy raz i super się bawiłam. Atmosfera była przemiła, co sprawiało że w ogóle nie odczuwałam stresu :-). Chętnie bym to jeszcze kiedyś powtórzyła. Każdemu polecam!
Pozdrawiam no i chyba do zobaczenia na kolejnym Speed Dating w Krakowie 😉
Sylwia

Czy Speed Dating jest dla desperatów – opinie i komentarze.

Hejka,
Ogólnie impreza warta polecenia, zachowaliście tyle anonimowości, ile trzeba i jest to kulturalny sposób na poznanie nowych osób. Pomysł też o wiele lepszy niż internetowe chaty.
Życzę Wam powodzenia i rozwoju projektu.
Bartosz Speed Dating w Krakowie – opinie i komentarze

Witam
Dziękuję za wiadomość. Dla mnie był to bardzo ciekawy wieczór, a także oryginalny sposób na spędzenie czasu. Mimo kilku obaw przed rozmowami, uważam że czas spędziłam bardzo miło i polecam osobom, które są niedecydowane. Bardzo interesujące doświadczenie i (dla kogoś kto uczestniczył, w takiej formie poznania nowych osób, pierwszy raz) ciekawa przygoda. Pozdrawiam serdecznie 🙂
Paulina

Dzień Dobry,
Powiem tak -do samego końca nie byłem przekonany czy dobrze robię, ale ostatecznie bardzo się cieszę, ze jednak się zdecydowałem. Świetna forma poznawania nowych ludzi, super zabawa!!! Dzięki bardzo!! Na pewno jeszcze Was odwiedzę przy okazji najbliższej imprezy 🙂
Dominik

Hej,
dziękuję za kontakty.
Komentarz co do organizacji Speed Dating – u: Randki były zorganizowane bardzo dobrze. Miałam okazję siedzieć w salce w której panowała kameralna atmosfera, z kolorowym światłem i wygodnymi fotelami. Warunki do rozmowy z partnerami były świetne. Polecam, warto spróbować nawet jeśli nie znajdzie się “bratniej duszy” to można spędzić ciekawy wieczór z kilkunastoma zupełnie nowymi ludźmi.
(ewentualnie bez imienia można mnie cytować).

Witajcie,
Dziękuje za informację. Aż 8 Panów mnie zaznaczyło? Jestem w szoku, nigdy nie przypuszczałabym że mam takie powodzenie ;).
Co do organizacji było tak jak lubię, czyli na wysokim poziomie :). Muzyka może mogłaby iść ciut ciszej podczas rozmów, tyle z uwag.
Ogólnie uważam że na tle konkurencji wypadacie najlepiej :). Myśle że na pewno przyjdę jeszcze na Szybką Randkę w Krakowie – czy już w październiku nie wiem.
Pozdrawiam Team Fantastic
Do zobaczenia, Dorota

Co czułam /-em idąc na Speed Dates w Krakowie.

Szybkie randki w Krakowie – Agencja „Fantastyczna”

O Speed Datingu: Jest to co najmniej dobry sposób na ciekawe spędzenie sobotniego wieczoru. W szczególności jeśli ktoś potrzebuje przerwać zamknięty krąg znajomych, to ma taka szansę. Jeśli ktoś czuje się samotny, to ma okazję na bliskie rozmowy.

W życiu nie istnieje inna sposobność, aby w ciągu jednego wieczoru poznać i porozmawiać z kilkunastoma osobnikami płci przeciwnej i to szukającymi kogoś drugiego. Przy tym pięć minut w realu to więcej niż rok na internecie. Nie tylko jest zdarty jest cały wirtualny makijaż, jak np. zdjęcia sprzed 20 lat, ale jest ten osobisty kontakt, pierwsze wrażenie. Do tego osoby które tu przychodzą są zdecydowane na poznanie kogoś. Zdecydowane na tyle, aby opuścić leniwe domowe pielesze i klikanie dla zabawy.

Przychodząc niektórzy są spięci – rozchodzi się to po jednej czy dwóch rozmowach: co robię, w jakiej okolicy mieszkam. Przydatnym jest mieć przygotowane kilka tematów żeby nie gadać w kółko tego samego: gdzie się spędziło/wybierze na wakacje, jakieś wydarzenie w którym się uczestniczyło. Coś o sobie: sporty, upodobania, czy bardziej osobiście o rodzinie. Pięć minut rozmowy wystarczy aby coś o sobie powiedzieć, a jak by się przytrafiło, że się nie ma nic do powiedzenia, to taki krótki czas idzie przetrwać.

Gwarancji podbojów sercowych nie ma. Przeważnie każdy się ocenia lepiej niż robi to otoczenie i mierzy się wyżej od siebie. Chodzi o to żeby te dwa celowania wyżej od przeciwnych płci się spotkały nawzajem, co nie jest łatwe.

Ten klub bardzo dobrze się nadaje do spotkań typu szybkie randki. Składa się on z kilku oddzielnych pomieszczeń – daje to dobrą atmosferę i intymność. Przy rotacji, do kolejnych salek prowadzi przewodnik-organizator, wygląda to na jakieś wtajemniczenie. Super..   Jarek

P.S. Trzymajcie tak dalej. Ludzie Was kochają!

Witam.
Dziękuję za wiadomość (bardzo miłą i wzmacniającą moją samoocenę – nie spodziewałam się takiego wyniku ).
Sobotni wieczór był niezwykle udany i obfitujący w miłe i zaskakujące wrażenia. Przyznam, że decyzję o udziale w organizowanej przez Was imprezie podjęłam spontanicznie, pod wpływem chwili. Postanowiłam, że będę się dobrze bawiła i ….tylko tyle (albo aż tyle). Tuż przed wejściem miałam ochotę”uciec”, jednak pokonałam siebie i postanowiłam spróbować. Już po wejściu wiedziałam, że intuicja mnie nie zawiodła. Lekkie onieśmielenie na początku pierwszej rozmowy zniknęło i potem było coraz ciekawiej, pogodniej, spokojniej …po porostu FANTASTYCZNIE. Serio! Atmosfera pełna radosnego spokoju, miłego oczekiwania, muzyka, która doskonale złagodziła początkową niepewność. Ten niezwykły nastrój nie opuszcza mnie nawet teraz. Dawno nie czułam się tak rewelacyjnie ! A co będzie dalej…zobaczymy. Podsumowując – wspaniale,że organizujecie takie imprezy! / Speed Dating w Krakowie- opinie i komentarze – czytaj wyżej/.
Pozdrawiam ciepło i radośnie.
Jola

Witam,
jestem pozytywnie zaskoczona spotkaniem. Bałam się, że odbędzie się ono w sztywnej atmosferze i ciężko będzie nawiązać kontakt z drugą osobą, a było jednak bardzo sympatycznie. Na imprezie późniejszej mnie nie było, dlatego nie mogę niestety jej w żaden sposób ocenić.
Pozdrawiam serdecznie
Aga

Najlepsza Szybka Randka w Krakowie!

Parę słów o Speed Datingu:
Rewelacyjna organizacja imprezy, ogromne zaangażowanie Dagny i Grześka, pełne zainteresowanie osobami uczestniczącymi w spotkaniu. Niemiłe doświadczenia z innego portalu randkowego “r.p” sceptycznie nastawiły mnie do tego typu spotkań, dzięki nim pozytywnie się rozczarowałam i zachęcam wszystkich do uczestnictwa w szybkich randkach organizowanych przez “Fantastic”. Wbrew pozorom, naprawdę można spotkać naprawdę fajnych ludzi. To najlepsza Szybka Randka w Krakowie!
Zachęcam niedowiarków 🙂
Joanna

Tony – thank you for this comment.
Extremely important to us and valuable. You are amazing!
Today, Tony, who met at one of the meetings the woman he happily tied wrote to us. Thank you for those kind words! Here they are: “And Anthony Carapinha, I hereby give permission to” Fantastic “to use my comment below that Promote Their site and translate it into English. This is a true statement is Their Speed ​​Dating Site with no other interest nor any monetary gain.
” It; Fantastic Dating Site. I want to take a minute and thank you for your awesome and commitment to your Dating Site and your members. As I have very busy lifestyle and trying to keep up my business it’s all the time, I found myself not being able / finding the time to look for a relationship. Your totally professional service have helped me to find the Person that I ‘am now deeply in love with and want to spend my life with, that I found on your Speed Dating at one of your Events. Sometime it is hard to look for someone when the type of Women I was looking for you either in Their home or at work and completely out of my reach. I did not want to do the so called bar thing for that was not really my interest. But with your Speed-Dating I found That everyone in That room had the same interest that I had, looking for love and / or a serious relationship. Although it did take 3 events to find the perfect girl for me and my lifestyle, it was all worth it. I am now in a full relationship and really really happy and very much in love. Again thank you for all your kind words, concern and your services.
P.S. Maybe I will need your Marriage Events service in the future. Anthony Krakow Poland

Hej 🙂
Mi również było bardzo miło Was zobaczyć i oczywiście poznać nowe osoby 🙂
Będę wdzięczna za przesłanie zdjęć z sesji. Jeśli chodzi o moją opnie, to oczywiście jest ona jak najbardziej pozytywna. 🙂 Nie spodziewałam się, że poznam aż tylu sympatycznych, życzliwych, a jednocześnie otwartych i barwnych ludzi. Zarówno pierwsza części – rozmowy, jak i druga – zabawa + konwersacje w szerszym gronie, stanowią doskonałe połączenie, a Wy dodatkowo stwarzacie – swoimi wyjątkowymi osobowościami – idealne uzupełnienie, nadając spotkaniom jeszcze milszej atmosfery 🙂
Pozdrawiam, Asia 🙂

Witajcie,
Również dziękuję za spotkanie. Organizacja bardzo dobra, zero stresu i przyjazna atmosfera….
No i efekt spotkań zadziwiający … Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Te spotkanie to świetny sposób na poznanie kogoś J.
Pozdrawiam
Miłosz

Witam,
Dziękuje za bardzo miłe spotkanie:-)
Sama jestem zaskoczona że tak dużo panów mnie zaznaczyło, ale chyba to dobrze 🙂
Atmosfera była bardzo miła nie czułam steru choć myślałam że będę się troszku denerwować, ale to przede wszystkim dzięki Wam, tak fajnie to poprowadziliście że odczuwało się tak przyjacielską atmosferę.
Rozmowy miłe choć jak dla mnie zbyt krótkie i za dużo było panów, jakby było tak do 14 osób byłoby w sam raz, a tak to trochu się mylili hihihih
Ale jestem bardzo zadowolona, oczywiście już się skontaktowaliśmy i będziemy się spotykać, a być może sie spotkamy jeszcze na szybkich randkach.
Tymczasem dziękuje za spotkanie i czekam na informacje o Andrzejkach dla singli.
Pozdrawiam Was ciepło
Agata 🙂

Jakich ludzi można poznać na Speed Dating w Krakowie – opinie i komentarze

Witajcie,
Wow! nie spodziewałam się aż tak szybkiego podsumowania wszystkich list (a było ich sporo!) i tak szybkiej odpowiedzi! Dziękuję! Po raz kolejny widać Wasze profesjonalne podejście w każdym calu – naprawdę doceniam!!! 🙂
Bawiłam się bardzo dobrze aczkolwiek na imprezie “po” nie mogłam zostać. A z tym związane kilka spostrzeżeń, o których poniżej w punktach (bo tak łatwiej mi jest sprecyzować):
1. Wybór miejsca – bardzo dobry.Sala przestronna, brak wrażenia że wszyscy sobie przeszkadzają. jak najbardziej ok. (…)
2. Muzyka- moje klimaty i myślę, że większości.
3. Atmosfera-cudna.
4. Ludzie-normalni, sympatyczni.
Renata P.

Dagno i Grzesiu,
dziękuję za wspaniały sobotni wieczór!:) Udało się Wam stworzyć niezwykłą, intymną i przyjazną atmosferę. Uświadamiacie osobom, które czekają na idealny moment do poznania kogoś w swoim życiu, że sami powinniśmy wybierać taką chwilę i nie odkładać życia na później. W ciągu tego wieczoru nie zabrakło okazji do żartów, uśmiechów, czasem osobistych wyznań. Jedynym momentem strachu było oczekiwanie przy stoliku na “tego pierwszego”, potem uruchomił się wachlarz najróżniejszych emocji, dreszczyk został do dziś;) Organizacja była profesjonalna, odczuwalne było indywidualne podejście do każdego z uczestników. Gorąco polecam Was wszystkim znanym mi singlom 😉 !
Wyjątkowe doświadczenie i okazja do poznania fajnych ludzi:) Nie ma się czego obawiać, a wszystko czego pragniemy – jest po drugiej stronie strachu.
Alina

Witam Kochani !!!!
Bardzo dziękuję i przyznam, że nie spodziewałam się tak szybkiego odzewu, duży plus dla Was 🙂 Zabawa była naprawdę niezła !!!! Tak wiele osób, w tak szybkim tempie to prawdziwe wyzwanie…. Trudno nawet dobrze zapamiętać tych kilku wybranych, a co dopiero wszystkich Dżentelmenów 🙂
Organizacja bardzo dobra i do tego para prowadząca: pierwsza klasa !!!
Pozdrawiam serdecznie. Polecam Szybką Randkę w Krakowie!
Teresa

Witam serdecznie,
Dziękuje za wiadomość i cenne informacje.
Spotkanie było bardzo przyjemne, chwilami podczas rozmów nawet zabawne:) Dzięki temu wydarzeniu mój weekend obfitował w ciekawe towarzyskie spotkania. Podsumowując – Speed Dating to fajny pomysł na fajne spędzenie czasu:-)
Pozdrawiam z wyrazami wdzięczności,
Kasia

Drodzy Uczestnicy- Dziękujemy Wam za te opinie i komentarze o Speed Datingu w Krakowie 😉

Zachęcamy Was do subskrybowania naszych filmów na You Tubie, np:

i do zapisów na najbliższe imprezy:

https://randki.fantastic.com.pl/speed-dating-krakow/