Ślub po Speed Datingu? Czy to możliwe?

Często słyszymy pytania, czy prowadzimy jakieś statystyki osób poznanych na Szybkich Randkach, ile było małżeństw, ile dzieci się urodziło, ile osób się związało ze sobą po Speed Datingu itp. Ile dokładnie nie wiemy. Z dwóch powodów:

Pierwszy to taki, że nie zawsze ludzie nas informują o tym, że przychodząc na Szybką Randkę znalazło miłość swojego życia.

Drugi to taki, że relacje są płynne, zmieniają się. Ludzie po Szybkich Randkach często nawiązują kontakty ze sobą. Łączą się w pary. Czasami na krótko, czasami na długo, czasami na zawsze. Nie monitorujemy tego dokładnie, bo byśmy oszaleli. Wyobraźcie sobie (od prawie 12 lat robimy imprezy) …..ilu ludzi przyszło przez ten czas na Speed Dates? Ilu z nich się zakochało? Ilu z nich nawiązało ze sobą relację? Ilu z nich się rozstało? Ilu właśnie teraz przeżywa cudowne chwile ze sobą? Ilu wzięło ślub po Szybkiej randce w Krakowie? Na to pytanie nie ma dokładnej odpowiedzi. Ważne jest to, że dzieje się to. Dzieje się to cały czas. Cały czas dostajemy informacje zwrotne o parach, które są szczęśliwe i które poznały się na Szybkich Randkach Fantastic. I wierzcie nam- kiedyś napiszemy o tym książkę! 😉

Czy na Szybkiej Randce Fantastic można znaleźć miłość?

Odpowiedź brzmi TAK!
Mamy dziesiatki, może nawet setki historii miłosnych – od Was, Kochani. Niektórymi się będziemy z Wami dzielić, bo wierzcie nam- warto! Łzy czasem się cisną do oczu!

Czy poznanie się na Speed Dates może zakończyć się ślubem? – odpowiedź brzmi TAK!

Ślub po Szybkiej Randce? Historie prawdziwe.

Dla przykładu – Opowiemy Wam 3 historie w skrócie.

Pierwsza historia ślubu po Szybkich Randkach w Krakowie:

1. On – Kanadyjczyk, przyjechał do Polski robić interesy, poznawać kraj. Wykształcony, inteligentny 50-latek, bardzo otwarty na ludzi, wesoły i pogodny. I… bardzo chciał znaleźć kogoś bliskiego sercu. Przyszedł na Szybką Randkę. Poznał kogoś, jakiś czas się spotykał z pewną kobietą, ale ona nie miała czasu na związek. Będąc singlem przyszedł na Speed Dating w Krakowie drugi raz. Poznał kogoś, kto wkrótce okaże się jego drugą połową.
2. Ona– Polka, anglistka. Kobieta bardzo miła, subtelna, delikatna, inteligentna.
3. Oni – Są ze sobą już dłuuuugo ;-). Cztery lata temu zaprosili nas na obiad w podziękowaniu za przestrzeń, na której się mogli spotkać. Rok temu wzięli ślub. Są szczęśliwi. A my razem z nimi się cieszymy tym, że są razem i tworzą taką piękną parę.

samotność w Krakowie

Druga historia, to historia pewnego maila. Nie bardzo pamiętamy, kim jest ta para. Ale to nie jest istotne. Ważne są słowa i to, co się stało po Speed Datingu… Jakie były jego konsekwencje… Sami zobaczcie:

Dzień dobry!
Zobaczyłam mail od Państwa o randkach i chciałam się podzielić, że trzy lata temu zobaczyłam hasło na internecie “Zakochaj się na wiosnę” w maju i grupon z Randki Fantastic. Wykupiłam go (rok urabiania przez koleżankę), On też wykupił i wygraliśmy główną nagrodę 🙂 Jesteśmy już małżeństwem i mamy półroczną córcię – oczko w głowie. Bardzo dziękujemy! Jednak nie ma przypadków :-)))
Pozdrawiam,
Małgorzata
Małgosia napisała do nas, po tym, jak dostała od nas maila zapraszającego na imprezę.

Podobnego do tego, którego dostała WTEDY. Sprawdziliśmy, jak on brzmiał 😉 Dlatego, jeśli kiedyś dostaniesz maila o podobnej treści – nie mów, że to bez sensu. Życie pisze różne scenariusze.

Oto treść maila zapraszającego na Speed dates:
Mili Państwo…… 
Kto z Państwa ma ochotę zakochać się w maju?;-) Kto z Państwa ma ochotę miło spędzić czas z nami? Poznać nowych, fantastycznych ludzi? 😉 Zapraszamy na Randes-Vous w Krakowie 😉 
Uwaga! Przez najbliższe 2 spotkania mamy dla Państwa niespodziankę. Zaprosiliśmy profesjonalną stylistkę, która dobierze właściwe kolory do typu urody i podpowie jak dopasować ubrania do sylwetki.
Zapisy (dla tych z Państwa, którzy się jeszcze nie zapisali, a mieliby ochotę:-):
randki.fantastic.com.pl

Trzecia historia to historia najnowsza.

Kilka tygodni temu byliśmy na ślubie pary, która się poznała na Szybkiej Randce Fantastic w grupie 40-55 lat. Pan przyszedł po raz pierwszy, namówiony przez swojego kolegę, który przychodził na imprezy dla singli już wiele razy. Było to ponad rok temu. Pani była chyba drugi raz. W maju 2019 zadzwonili do nas, że planują w sierpniu ślub i że zapraszają nas. Ależ to był miły telefon! 😉 Emocjom nie było końca. Żeby nie rozpisywać się za długo – podsumowując – Oczywiście poszliśmy na ślub i szampana za zdrowie Młodej Pary wznieśliśmy toast! 😉

Z każdą taką historią jeszcze bardziej wierzymy w to, co robimy. Wiemy to na pewno, że jest to możliwe, aby poznać swoją drugą połówkę na Szybkich Randkach w Krakowie. To się dzieje. Oczywiście nie ma żadnej gwarancji… na…. ślub po Szybkiej Randce w Krakowie… Ale na pewno warto spróbować!