Historia z sms-a 😉 Napisana krótko, ale jakże treściwie! kiss

Tydzień temu wysłaliśmy sms-a do pewnej Pani  z zaproszeniem na kolejne spotkanie dla singli, na Szybką Randkę w Krakowie.

Dostaliśmy informację, że dziękuję, ale już nie potrzebuje nikogo poznawać….  No i potem przyszły do nas jeszcze trzy smsy wyjaśniające sytuację 😉 Oto one:

1. Poznaliśmy się dokładnie osiem miesięcy temu na randkach organizowanych przez Was🙂Ja byłam na takim spotkaniu po raz pierwszy, Sławek kolejny😉 Przedział wiekowy  30-45 ;większość bliżej 30😊. Ze Sławkiem bardzo fajnie nam się rozmawiało, oczywiście krótko 😉, na odchodne powiedział, że może spotkamy się kiedyś na kawie😀Zaznaczyłam Go, jak się później okazało On mnie nie…dowiedzialam się o tym na “after party”, ktore tak naprawdę spędziliśmy razem. Dlaczego mnie nie zaznaczył????? Myślał, że nie będę chciała młodszego 😉, ja myślałam, że nie będzie chciał starszej, ale przecież obiecał kawe😂 Obecnie w ogóle nie myślimy o różnicy wieku i jest nam ze sobą cudownie🥰 Za nami wspólne wakacje z dziećmi z poprzednich związków. Wszystko się układa 😍 Mamy w planie razem zamieszkać. Pozdrawiamy Ania i Tomek *!😘

2. Jeśli chodzi o smsy….juz kilku znajomym Was poleciłam, podaje im Wasz profil na FB, tam mają wszystkie informację: co, gdzie i kiedy😉 Myślę,że nie będę już potrzebować informacji o randkach dla singli🥰. Bardzo się cieszę, że dzięki Wam moje życie się odmieniło. Myślę, że każda para jest dla Was satysfakcją. Życzymy dalszych sukcesów, pozdrawiamy serdecznie. 

3. A w sekrecie Wam powiem 🤫, że namówiłam ostatnio moją znajomą na Wasze randki i wiem, że kogoś poznała….

Kochani, naprawdę, tego typu smsy dostajemy stale.  Serce nam roście na każdą taką wieść! Cieszymy się ogromnie, że kobiety i mężczyźni łączą się u nas w pary właśnie na Speed Datingu. Czasem na krócej, czasem na dłużej, a czasem na zawsze. Dlatego warto przełamać stereotypy, że to nie dla Ciebie.  Skąd wiesz? Nie znamy dnia ani godziny, ani miejsca, gdzie dopadnie nas strzała amora. Może akurat na najbliższym spotkaniu? A może na kolejnym?

Pięknie jest móc usłyszeć, że ktoś się poznał na Randkach Fantastic 😉 Trzymamy za wszystkich kciuki uśmiechając się do Was serdecznie, mocno kibicując wszystkim, aby odnaleźli to, czego szukają.

Podsumowując (bo miało byc krótko;-)) 1. Dziękujemy wszystkim za zwrotne wiadomości, jak się Wam życie ułożyło/układa

                                                                                   2. Wszystkich singli zapraszamy do Krakowa na naszą Szybką Randkę. Warto!

https://randki.fantastic.com.pl/

* imiona z smsów zostały zmienione 😉