ZAPISZ SIĘ: IMPREZA 40 - 55 LAT

12 lipca 2024 klub "Ulica Krokodyli" Kraków ul. Szeroka 30 . Start o godz. 19:00 Impreza Speed Dating.


Cena uczestnictwa dla jednej osoby to: 59 zł

Jak wygląda Szybka Randka?

Na początku się zbieramy. Panie w jednej sali, Panowie w drugiej. Dostajesz swoją kartę zaznaczeń, identyfikator i długopis. Panie siadają przy stolikach (każda przy osobnym). Panowie siadają przy takim numerze stolika, jaki widnieje na ich identyfikatorze. Zaczyna się pierwsza rozmowa trwająca ok 5 minut. Po rozmowie zaznaczasz na karcie imię osoby, z którą rozmawiałeś i “tak” lub “nie” przy tym imieniu. Podczas trwania rozmów Panie cały czas siedzą przy swoich stolikach, a Panowie przesiadają się do stolika następnego. Gdy porozmawiasz ze wszystkimi, oddajesz nam kartę i zaczyna się druga część wieczoru – impreza ? Można tańczyć, bawić się, rozwijać znajomości*.

Następnego dnia sprawdzamy zgodności zaznaczeń. Dzwonimy do Ciebie (lub wysyłamy sms-a) i przekazujemy Ci numery telefonów do osób, które zaznaczyłaś/eś ze wzajemnością. dalej już od Was zależy, co z tym zrobicie ?

* W czasie koronawirusa- obowiązują nas wszelakie wszelkie odgórnie ustalone rysdykcje. Forma randkowania może być zmieniona, aby było bezpiecznie. Prosimy o stosowanie się do zaleceń.